پیام فرستادن
aboutus

Langfang Pangolin Drilling Tools Co., Ltd.

Langfang Pangolin Drilling Tools Co., Ltd. Langfang Pangolin Drilling Tools Co., Ltd. Langfang Pangolin Drilling Tools Co., Ltd.
1 2 3
نوع کسب و کار: سازنده
صادر کننده
فروشنده
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی
آمریکای جنوبی
اروپای غربی
اروپای شرقی
آسیای شرقی
جنوب شرقی آسیا
خاورمیانه
افریقا
اقیانوسیه
در سراسر جهان
مارک های: پانگولین
تعداد کارمندان: 50~100
فروش سالانه: 2,000,000-4,000,000
سال تاسیس: 2011
صادرات کامپیوتر: 70% - 80%
دربارهی ما
معرفی

Langfang Pangolin Drilling Tools Co., Ltd. یک شرکت با فناوری پیشرفته است که سالها در تحقیق و توسعه، ساخت، فروش، نگهداری و مشاوره فنی انواع ابزارهای حفاری سنگی بدون سنگر، ​​ابزارهای حفاری بدون سنگر خاک و ابزارهای حفاری دوار شمع پایه فعالیت می کند. .محصولات اصلی ابزار حفاری بدون ترانشه و ابزارهای حفاری دوار شمع فونداسیون هستند.

 

این شرکت به اصل "اول مشتری" پایبند است، با فلسفه تجاری یکپارچگی، حرفه ای، نوآوری و عمل گرایی، همراه با صنایع غیرحفاری داخلی و خارجی و حفاری دوار، با استفاده از فناوری درجه یک، فناوری ساخت پیشرفته و حرفه ای پس از آن. -خدمات فروش.ارائه بهترین خدمات و محصولات با کیفیت برای صنعت ساخت و ساز ژئوتکنیک ملی.

 

محصولات اصلی:


1. ابزار حفاری غیرحفاری سنگ: بیت راهنمای سه مخروطی، سیستم راهنمای موتور گل، سیستم هدایت چکش پایین سوراخ پنوماتیک، سطل کاوشگر ضد لرزش، سنگ شکن مخروطی، سنگ شکن قابل تعویض، راهنمای پنجه عقاب بیت ها و غیره


2. ابزار حفاری بدون ترانشه خاک: بیت‌های راهنمای نخل شیبدار، بیت‌های راهنمای تقسیم، جعبه‌های انتقال، دستگاه‌های بشکه‌ای بشکه‌ای و غیره، برش‌کن‌های چرخشی، اتصالات کاهنده مختلف و لوله حفاری ریگ.


3. ابزار حفاری دوار شمع فونداسیون: سطل حفاری دوار، ابزار حفاری مارپیچ، ابزار حفاری ترکیبی غلتکی گردش مثبت و منفی، چنگال هیدرولیک دیواره پیوسته، بشکه محافظ کامل، بیت اجاق جوشی دندانه، درج بیت اجاق گاز، دندان سطلی، انتخاب و برش های مختلف ابزار.

 

فرهنگ شرکت:


مفهوم اصلی: صداقت، حرفه ای بودن، نوآوری و عمل گرایی.


مشتریان: مشتریان اولین هستند.با حرفه ای و صداقت به مشتریان خدمات ارائه دهید.موفقیت مشتری موفقیت ماست.


کیفیت: کیفیت محصول تضمینی برای بقا و توسعه یک شرکت است.بهترین، اما بهتر، برای ارائه حداکثر محصولات با کیفیت به مشتریان وجود ندارد.


تصدی: به یک شرکت مسئولیت پذیر اجتماعی، حرفه ای، نوآورانه و عمل گرایانه دست یابید و حداکثر به جامعه خدمت کنید.


نام تجاری: به طور مداوم با دانش حرفه ای خود نوآوری کنید تا یک برند درجه یک از ابزارهای حفاری غیرحفاری و حفاری چرخشی را ایجاد کنید.


تصویر: پانگولین روحیه استقامت دارد.ما باید ابزار حفاری با خصوصیات پانگولین و بنگاهی با روح پانگولین باشیم.


مدیریت: سنگ بنای توسعه سازمانی است.فقط با مدیریت خوب می توان کیفیت خوبی داشت و شرکت می تواند توسعه یابد.

تاریخ

Pangolin Construction Machinery Co., Ltd. یک شرکت جامع است که در زمینه تحقیق و توسعه، تولید و فروش تجهیزات حفاری و لوازم جانبی حفاری فعالیت می کند. ما انواع تجهیزات حفاری، مته، قطعات و ... را تولید می کنیم که صنعتی و سریالی شده اند و قابلیت عرضه به صورت دسته ای را دارند. تمرکز این شرکت بر مبادلات فنی و همکاری با همتایان بین المللی و داخلی است. حفظ روابط خوب همکاری با بازارهای داخلی و خارجی. محصولات به ژاپن، هند، کره جنوبی، ترکیه، هنگ کنگ، تایوان و سایر کشورها و مناطق صادر می شود.

سرویس

به طور مداوم با دانش حرفه ای خود نوآوری کنید تا یک مارک درجه یک ابزار حفاری چرخشی ایجاد کنید. کیفیت محصول تضمینی برای بقا و توسعه یک شرکت است. هیچ بهترین، فقط بهتر، وجود ندارد که حداکثر محصولات بهتری را به مشتریان ارائه دهد.

تیم ما

این شرکت دارای 20 طراح برتر، 100 تکنسین ارشد، 50 تیم خدمات فروش، سیستم مدیریت کیفیت عالی و نیروی فنی قوی است. محصولاتی را مطابق با API ارائه دهید و مته های سنگ را برای پروژه های مختلف ساختمانی سفارشی کنید. کیفیت عالی هدف اصلی است که ما همیشه به آن پایبند هستیم.

اطلاعات تماس