پیام فرستادن
aboutus
خط تولید

Pangolin Engineering Machinery Co., Ltd. در سال 2011 تأسیس شد. پس از سالها بهبود فناوری تولید و تحول تجهیزات اتوماسیون، بیش از 500 کارمند دارد.این شرکت عمدتاً درب بازکن هارد دیسک، سوراخ بازکن های DTH، سوراخ بازکن های مخروطی، سوراخ بازکن های HOB و سایر محصولات تولید می کند.همکاری با بیش از ده شرکت شناخته شده در داخل و خارج از کشور و صادرات محصولات به کشورهای توسعه یافته مانند اروپا و آمریکا.

Langfang pangolin construction machinery co. LTD factory production line 0

کیفیت بالا پیگیری ابدی ما است.از طریق معرفی تجهیزات کنترل عددی پیشرفته بین المللی، تجهیزات عملیات حرارتی، تجهیزات تست پیشرفته و غیره، خط تولید ابزار حفاری قابل اعتماد و پیشرفته تشکیل شده است.با ترکیب عملکرد استاندارد سیستم مدیریت کیفیت ISO9001 و سیستم مدیریت زیست محیطی ISO14001، رفتار خوب استاندارد شده در سطح AAA استانی و سایر سیستم های مدیریتی، ما یک سیستم تضمین کیفیت کامل داریم و همچنان به بهبود ادامه می دهیم.

Langfang pangolin construction machinery co. LTD factory production line 1

نوآوری پیش نیاز و پایه توسعه مته های پانگولین است.این شرکت اصرار دارد که به تدریج از طریق اصلاح و نوآوری در سیستم مدیریت، تغییر روش های عملیاتی، تعدیل مدل های بازاریابی و بهبود فرهنگ سازمانی، تبدیل به یک "شرکت مدرن" را تحقق بخشد.

Langfang pangolin construction machinery co. LTD factory production line 2

سهم بازار محصولات این شرکت همواره سرلوحه صنعت کشور بوده است و نوآوری در تکنولوژی و کیفیت موضوع اصلی توسعه پنگولین ها می باشد.فلسفه همکاری ما این است: قیمت پایین تر، کیفیت بالاتر و خدمات بهتر.این شرکت "تولید ایمن و کنترل کیفیت دقیق" را به عنوان هدف اصلی خود در نظر می گیرد، به جهت توسعه "بین المللی سازی، فناوری و صنعتی شدن" پایبند است و تلاش می کند تا "Pangolin" را به یک شرکت شناخته شده در صنعت سخت افزار بین المللی تبدیل کند.

OEM / ODM

شرکت ما خدمات OEM و ODM را ارائه می دهد

تحقیق و توسعه

ما سالها تجربه، متخصصان آموزش دیده و پشتیبانی کامل کارگاه ماشین آلات داریم. کاهش هزینه ها، سرعت بخشیدن به تولید و اطمینان از ایمنی همیشه اصل ماست.

اطلاعات تماس